Kalendář

Neděle
28
28.2.21
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Pro tento den nebyly nalezeny žádné události.
Čas Titul Typ  
Pro tento den nebyly nalezeny žádné události.
Je zobrazeno 0 položek.

Překladač

Blogy

« Zpět

Tipy na cestu do Vietnamu

Tipy na cestu
Abyste mohli vycestovat do Vietnamu, potřebujete vízum. To lze získat relativně snadno a bez potíží prostřednictvím velvyslanectví v Praze. Vyřízení trvá cca týden a potřebujete platný pas, pasovou fotografii a vyplněný formulář žádosti o vízum (ten si můžete stáhnout i na internetu nebo jej získáte na velvyslanectví).
Turistické vízum do Vietnamu je platné na měsíc a přijde vás na 1500,- Kč. Zatímco například v Thajsku či jiných zemích Asie je možné si vyřídit vízum až po příjezdu do země, Vietnam to dovoluje s cestovní společnosti, takže Vietnam vízum při příjezdu musíte získat ještě v České republice nebo na internetu.

Jak postupovat na letišti
Z leteckého cestování má mnoho lidí obavy nejen kvůli samotnému letu, ale také z důvodu složitého systému kontrol a postupů na letišti. Není však čeho se obávat, pokud přijedete na letiště zavčasu, tedy alespoň s dvouhodinovou rezervou, která vám umožní vše hladce zvládnout.

Necháte se odbavit (případně využijete odbavení přes internet) a postoupíte k celní kontrole a kontrole pasů. Na přepážce dropp-off zanecháte všechna větší zavazadla a do prostoru letiště vstupujete již jen se zkontrolovaným příručním zavazadlem, v němž nyní máte jen to, co je povoleno vzít si na palubu. Do letadla si však můžete nyní nakoupit pití případně jídlo. Stojí také za to porozhlédnout se po obchodech s bezcelním prodejem, pokud vám před odletem zbývá ještě nějaký čas. Poté se již jen dostavíte k příslušnému stanovišti GATE a nastupujete do letadla.

Jak na rezervaci letenky
Rezervace letenky online je velmi výhodným řešením, které vám umožní pohodlné a hlavně levné cestování do celého světa. Prostřednictvím rezervačního systému, který vám přinášejí naše stránky, můžete získat levné letenky do Vietnamu za cenu i téměř o polovinu nižší, než kdybyste letenky pořizovali běžným způsobem. Tento rezervační systém zahrnuje na 800 leteckých dopravců a skoro 2 miliony cenových nabídek.

Stačí zadat odkud a kam chcete letět a samozřejmě kdy a systém ihned vyhledá odpovídající dostupné lety. Svůj výběr můžete ještě dále konkretizovat. Je vhodné zvolit si zpáteční let s možností přestupů a také umožnit odlet nejen z ČR ale i blízkých zahraničních letišť, například ve Vídni, Frankfurtu, Mnichově nebo i Budapešti. Lety odsud bývají značně cenově výhodnější. Poté, co si vyberete optimální letenky a vyplníte osobní dotazník, stačí už jen zvolit, jakým způsobem chcete letenky obdržet. Mohou vám být zaslány poštou, v elektronické podobě nebo si je lze vyzvednout až na letišti.

Další
Komentáře